אודות האתר - YOUR מתנות לכל אירוע
אין אדם שלא נתקל בסיטואציה הידועה והמוכרת: אירוע חשוב מתקרב ומציב רף גבוה הנוגע לרכישת המתנה המיועדת. במצבים כאלה, השאיפה תמיד תהיה למצוא את המתנה המקורית, היצירתית והייחודית ביותר - כזו שמקבל המתנה יצליח להתחבר אליה וימצא אותה שימושית, במקום לשלוח יד לפתק ההחלפה ולברר כיצד מקבלים תמורתה זיכוי.

אתרי המתנות הישראליים עמוסים לעייפה במתנות קיצ'יות ובנאליות, מהסוג שניתן למצוא מאוחסנות אצל כולנו עמוק במגירה, מה שצורם אפילו יותר לנוכח מגוון הרעיונות וההיצע הקיים בחו"ל, שמעורר בנו תיאבון אך משאיר אותנו בסופו של דבר עם ידיים ריקות.

ההיצע המוגבל בשילוב עם המוטיבציה להצליח, גורמים לנו להתפשר בסופו של דבר על מתנה שהיא פחות ממושלמת, ובעיקר להרגיש מתוסכלים לנוכח חוסר היכולת לעמוד בציפיות. גם אתם סובלים ממסורת ארוכת שנים של מתנות חסרות מעוף? לא עוד!

Your מתנות לכל אירוע - כאן עבורכם!

אתר המתנות YOUR הוקם במטרה לשים קץ לתרבות נתינת המתנות הבנאליות ולספק מידע איכותי ורעיונות לרכישת מתנות לכל אירוע - יום הולדת, יום האהבה, יום האם ועוד - ממש כמו בחו"ל. כאן תוכלו למצוא מאמרים רבים שנועדו לסייע לכם לבחור מתנה שימושית ומקורית, כזו שלא תצעק "רכשו אותי כדי לצאת מידי חובה", אלא תבטא את רגשותיכם הכנים כלפי מקבל המתנה.

אנחנו מאמינים לא רק במילים אלא גם במעשים, כך שבנוסף למאמרים, תוכלו גם למצוא אצלנו פלטפורמה לרכישת מתנות באמצעות האתר ובמחיר משתלם, כך שלא תצטרכו לחפש רחוק כדי ליישם את ההשראה והרעיונות שתקבלו כאן. באמצעות תהליך הרשמה פשוט תוכלו להשלים את הרכישה באתר והמתנה המקורית כבר תהיה בדרך אליכם.

רוצים עזרה בבחירת מתנה מקורית ושווה? צרו קשר!

מעוניינים בטיפים להתאמת מתנה באופן אישי? פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר המופיע באתר, ונשמח לחזור אליכם ולשתף אתכם ברעיונות נוספים לרכישת מתנה מקורית. אנו מבינים את הקושי בבחירת המתנה המושלמת ולכן מציעים ליוויי אישי עד לבחירת המוצר המתאים לאירוע המתקרב.איפה אני באתר?
ראשי > אודות

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע