זרי שוקולד מעוצבים
זרי שוקולד מעוצבים משלבים שני אלמנטים שמדברים כמעט לכל אישה, הלא הם השוקולדים והפרחים, כך שקשה מאוד לפספס כשמעניקים במתנה זרי שוקולד כאלה. בין אם מדובר ביום נישואין, יום הולדת או יום השנה לקשר, זרי שוקולד מעוצבים תמיד מעלים חיוך על הפנים ומשאירים זיכרון מתוק בבטן.

דקורטיבי וגם יעיל

זרי שוקולד מעוצבים מעניקים ערך מוסף חשוב שזרי פרחים סטנדרטיים אינם יכולים להעניק, ערך מוסף הבא לידי ביטוי באורח חיים ארוך יחסית לזה של זרי פרחים רגילים, למרות שהם דקורטיביים וחגיגיים בדיוק כמו אותם זרי פרחים סטנדרטיים.

כמובן שיש כאן גם את הפן האכיל, מה שהופך את המתנה לא רק לדקורטיבית אלא גם לטעימה, כך שמדובר במתנה האולטימטיבית לנשים המעוניינות ליהנות מכל העולמות - ממתנה שהיא גם אסתטית וגם שימושית. מה עוד אפשר לבקש?

זרי שוקולד מעוצבים לכל כיס ולכל מטרה

בדומה לזרי פרחים רגילים, גם זרי שוקולד מעוצבים נעים בסקאלת מחירים מגוונת, כך שניתן להתאים זר שוקולד מעוצב לכל כיס. בנוסף, ניתן לבצע התאמה אישית של זרי שוקולד מעוצבים, באמצעות בחירה בדברי המתיקה שמשלבים בזר (פרלינים או אפילו סוכריות גומי, בהתאם לבקשת הלקוח) וקיימת אפשרות גם למקם את הסידור בתוך כוס עם תמונה והקדשה אישית.

גם הסידור של הזרים עצמם עשוי להיות מגוון בדיוק כמו של זרי פרחים אמיתיים, כך שניתן לרכוש זר שוקולדים מסודר בסלסלה, באגרטל או בכוס מותאמת אישית כאמור, בהתאם לבחירתו של הלקוח. את זר השוקולדים המעוצבים ניתן להגיש בפני עצמו או יחד עם מתנה נוספת / בקבוק יין, כך שמדובר במתנה מותאמת אישית, אשר ניתן לסדר לפי הרצון ולפי המטרה.

100% התאמה אסתטית

את התאמת הזר המעוצב ניתן לבצע לא רק על פי בחירת השוקולדים והכלי שבו יוצב הזר, אלא גם מבחינה אסתטית והתאמת גוונים. אם מדובר בזר שוקולדים ליום הנישואין או ליום האהבה, הרי מן הראוי לסדר אותו בגוונים אדומים. אם מדובר בזר שוקולדים ליולדת, שילדה זה עתה בן, מן הסתם שהזר יסודר בגווני תכלת. אם ידוע צבע מסוים שאהוב באופן מיוחד על ידי כלת השמחה, הרי שגם אותו אפשר לשזור באופן דומיננטי בזר.
איפה אני באתר?
ראשי > זרי שוקולד מעוצבים

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע