מתנה לאבא ליום הולדת
אם קיים קושי לרכוש מתנה לאמא ליום הולדת, בוודאי אפשר לנחש שגם לרכוש מתנה לאבא היא משימה לא פשוטה. קשה לדעת מה רוכשים לאדם שכבר צבר ניסיון של אי אלו שנים, אדם שאנחנו מכבדים כנראה יותר מכולם.

אלא שאם ננתק לרגע את הקונוטציות האבהיות, נבין שאבא שלנו הוא בסך הכול גבר, ולכן מתנה לאבא ליום הולדת צריכה להיות מתנה בסימן מאצ'ואיסטי, אך השוני בינה לבין מתנות לגברים צעירים הוא שעליה להיות פרקטית יותר, שכן האבות שלנו שכבר עברו דבר או שניים בחייהם, יעדיפו מתנות שימושיות וסולידיות מאשר גימיקים חולפים.

מה עם התחביבים?

כל גבר מגיע לשלב בחייו שבו הקריירה מקבלת עדיפות שנייה או לחילופין נזנחת לחלוטין ואז התחביבים הישנים, אלה שלא היה זמן לתחזק בשגרה הקודחת - חוזרים לקבל תשומת לב. לכן, אם אתם מכירים מספיק טוב את אביכם כדי לדעת מהם תחביביו (ואם לא, אנחנו מציעים שתכירו), מתנה מקורית לאבא ליום הולדת יכולה להיות רלוונטית לאותם תחביבים.

אם אביכם חובב שחמט לדוגמא, הרי שהוא ישמח לקבל מארז שחמט יוקרתי, אם לחילופין מדובר באב חובב אלכוהול, הרי שהוא ישמח מבשלת בירה איכותית. אבא שלכם נמנה על קהילת חובבי הקפה? מדוע שלא תעניקו לו מכונת קפה איכותית או לכל הפחות מקינטה להכנת אספרסו אמיתי? אב ששקוע מאוד באחד מתחביביו, יעריך לא רק את המתנה עצמה, אלא גם את עצם העובדה שהבן או הבת שלו הבחינו בכך.

מתנות שישמחו כל אב

גם אם אינכם יכולים להניח את האצבע על תחביב או מתנה ספציפית שישמחו את אביכם - אין דבר, שכן ישנן כמה מתנות לאבא ליום הולדת שיצליחו לשמח כל אחד: מדובר במתנות שימושיות ופרקטיות, כאלה שמעידות על המחשבה העומדת מאחוריהן מחד אך אינן ספציפיות מאידך, ולכן קשה מאוד לפספס איתן.

כדי לבחור מתנה לאבא ליום הולדת שאינה מבוססת על תחביבים אלא מתנה כללית יותר, נסו לפרק את סדר יומו של אביכם לגורמים: אם הוא מעביר זמן רב מהיום בנהיגה, סימן שמושב לרכב יועיל לו מאוד. אם אביכם נענה לכל מיני בקשות תיקון של אמכם, הרי שאביזרים שיקלו על מלאכת התיקונים והשיפוצים, יהפכו את חייו לקלים יותר.איפה אני באתר?
ראשי > מתנה לאבא ליום הולדת

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע