מתנה לאבא ליום הולדת 50
גיל 50 הוא מספר סימבולי שזוכה להתייחסות מיוחדת ולא בכדי - בשלב הזה בחיים יש הרבה פחות אי וודאות בהשוואה לגילאים צעירים יותר, ולכן מדובר בשלב שמתאפיין בעיקר ביציבות: גם בקריירה, במערכות היחסים שנרקמו ובחיי המשפחה. גיל 50 מסמל שלמות עם ה'אני', שלווה ורוגע.

למעשה, ההתעסקות בגיל הזה היא לעתים כל כך משמעותית, עד שנוטים לשכוח את אישיותו של בעל השמחה ומתרכזים אך ורק במספרים. אלא שכל אב בן 50 בוודאי יעיד על כך שבשלב הזה, הגיל הוא רק מספר, ולכן חשוב להתרכז באדם עצמו ולא בגיל.

התאמת מתנה לאבא ליום הולדת 50

אז למרות שהחלטנו לשים בצד את הפקטור של הגיל, אין ספק שגיל 50 דורש מתנה מיוחדת ומותאמת אישית. מתנה לאבא ליום הולדת 50, בתנאי שהאבא פעיל וספורטיבי, יכולה לשים דגש על הפן הזה בחייו ולהעניק לו מוטיבציה להמשיך.

מתנה כזו יכולה להיות זוג אופני הרים שיאפשרו לו לצאת לטיולים שתמיד חלם עליהם או מנוי לחדר כושר לתקופה נבחרת על מנת שימשיך להתרכז בבריאותו. בגיל הזה אין חשיבות רבה לדעתם של אחרים, תכונה שממנה נפרדים ככל שמוסיפים להתבגר, ולכן חשוב לרכוש מתנה לאבא ליום הולדת 50 שתהיה שימושית, כאשר הרושם שהיא יוצרת הוא פחות רלוונטי.

רעיונות למתנות נוספות לאבא

אם ספורט הוא לא כוס התה של אביכם, שזה עתה הגיע לגיל 50, הרי שאפשר לפנות לתחומים אחרים ושימושיים. רעיונות נוספים למתנה שבוודאי ימצאו חן בעיניו של אבא בן 50 הם כסא נדנדה נוח לגינה עליו יוכל להתרפק במחצית חייו, כרטיסים להופעה או למופע חדש בתיאטרון או אפילו טיול ג'יפים הרפתקני.

בגיל 50 בדרך כלל נהוג לסדר את סדר העדיפויות ולהבין שפרופורציות הן חשובות ולכן הקריירה היא לא הכל בחיים. באופן לא מקרי, בגילאים האלה מושם דגש חשוב יותר על איכות החיים והזמן הפנוי ולא רק על המרדף אחרי הכסף. לכן, מתנה מיוחדת לאבא ליום הולדת 50, יכולה לגעת בתחומי הלייף סטייל ולספק מענה לתחביביו של האב (כן, גם בגיל 50 זו לא מילה גסה).

מתנות לייף סטייל לאבא ליום הולדת 50

גם אם אינכם מכירים מקרוב את תחביביו של אביכם, תמיד תוכלו להתייעץ עם אם המשפחה, אשר בוודאי מודעת היטב להרגליו של האב בזמן הפנוי. אם האב חובב טניס למשל, הרי שהוא בוודאי ישמח למחבטים חדשים. אם לעומת זאת באיש דיג עסקינן, הרי שחכה וציוד דיג בוודאי ישמחו אותו עד מאוד.

אב חובב גאדג'טים בוודאי ישמח לקבל במתנה ליום הולדת 50 אייפד או אפילו קונסולת WI למשחקים, ואילו אבא חובב רוגע, שכולו 'זן', בוודאי יעריך מסאז' טוב או טיפול רפלקסולוגיה. התאמת מתנה לפי אורח חייו של אביכם לא רק תבטיח הצלחה ב-100% מהמקרים, אלא גם תצביע על כך שהקדשתם לה מחשבה ושאתם עושים מאמצים להכיר את אביכם כאדם ולא רק כפיגורה בת 50.


לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע