מתנה לאישה ליום נישואין
אין עוררין על כך שעם השנים האישה לה נישאנו הופכת לרכה וסלחנית יותר, אך למרות זאת, יש תאריך אחד שעליו האישה לא תסכים לוותר בשום פנים ואופן והוא יום הנישואין. גם אם עבורנו מדובר בעוד תאריך שאפשר למחוק בלוח השנה, עבור האישה בחיינו מדובר בתאריך סימבולי בעל חשיבות מהרמה הראשונה.

לכן, חשוב להעניק מתנה לאישה ליום נישואין, כזו שתשקף את הערכתנו כלפיה ותייצג בכבוד את השנים שחלפו, בין אם מדובר בזוגיות ותיקה או במערכת זוגית חדשה יחסית. הרי גם אם מדובר בקשר חדש, אין ספק שהשגרה נותנת את אותותיה, וסביר להניח שכבר אין לנו את הפנאי להקדיש לקשר כמו בתחילתו, ולכן צודקת האישה שבוחרת לייחס משמעות מיוחדת ליום הנישואין - שכן ליום זה יש השפעה חשובה על הזוגיות.

איך חוגגים יום נישואין?

הקושי להעניק מתנה לאישה ליום נישואין מתגבר ככל שהשנים חולפות, שכן אז יש תחושה של שחיקה ושל אדישות בסגנון של "כבר ראינו הכול". בדיוק מהסיבה הזו חשוב שמתנה לאישה ליום הנישואין תהיה רלוונטית לא רק לאישה אלא לזוג, במטרה לנער אותם מהאדישות ולאפשר להם לחוות חוויות חדשות יחדיו.

הכוונה למתנות בסגנון רכיבה משותפת על סוסים וארוחת דגים רומנטית על חוף הים בסיום הרכיבה, או לחילופין שייט רומנטי על יאכטה וארוחה במעגן. אם רוצים לנצל את יום הנישואין עד הרגע האחרון, הרי תמיד אפשר לבחור ביום כיף הכולל טיפולי ספא מפנקים ולינה או לברוח לכמה ימים מהמציאות לצימר מבודד בצפון.

מתנות סימבוליות ליום נישואין

גם אם מתנות המבוססות על הווי משותף אינן מדברות אלינו, יש דרכים להעניק מתנה לאישה בלבד, שעדיין יהיו רלוונטיות ליום הנישואין ולחגיגה המשותפת. זר מתוקים גדול עם הקדשה אישית יגרום לאישה להיזכר למה נישאה לנו מלכתחילה. אפקט דומה ייווצר באמצעות הענקת סט רחצה מפנק עם רקמה אישית בגווני האדום האוהב.

גם אם בוחרים להעניק מתנות יוקרתיות יותר, כמו סט פורצלן או אפילו תכשיט, הרי למתנות כאלה תהיה משמעות מיוחדת רק בתנאי שנהפוך אותן למותאמות ואישיות יותר, כמו למשל באמצעות הוספת חריטה או אפילו פתק בכתב ידינו, ממש בסגנון של פעם.

הרי המטרה כאן היא לא להראות כמה כסף אנחנו מוכנים 'לשפוך' על המתנה, אלא להראות את המחשבה שעומדת מאחוריה, ולכן חשוב מאוד לבחור במתנות שניתן להעניק להן מגע אישי, כי הוא זה שיצור בסופו של דבר את הערך המוסף החשוב עבור האישה.לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע