מתנה לאמא ליום הולדת 50
בגיל 50, אחרי שכבר העמידה משפחה על הרגליים וטיפחה קריירה מצליחה, כל אמא לוקחת לעצמה פסק זמן כדי לנשום ולהתרפק על כל מה שהשיגה עד לנקודה זו. לכן, יום הולדת 50 מסמל לא רק אבן דרך בחייה של האם, אלא הזדמנות פז לחגוג את הישגיה ב-50 השנים האחרונות.

על אף שגיל 50 הוא בדרך כלל סיבה למסיבה, בפועל, לא כל אם תרצה מסיבה ענקית שתיערך לכבודה, אלא תמיד יהיו אמהות שיעדיפו מחוות קטנות וזמן איכות עם המשפחה, על פני אירועים בומבסטיים והמוניים. זה מביא אותנו לנקודה הבאה- נשים בכל גיל שונות אחת מהשנייה בצרכים ובהעדפות שלהן, ולכן קיימת חשיבות בהתאמת המתנה לפי אישיותה של האם ולא רק כפקטור של גיל.

מתנה נוסטלגית לאמא ליום הולדת 50

אם כבר ציינו את הפן הנוסטלגי, הרי שאמהות בגיל 50 ישמחו לגלות שהמעגל הסובב אותן מכיר ומעריך את מפעל חייהן. מתנה נוסטלגית לאמא ליום הולדת 50 יכולה להתבטא בהכנת סרטון או קליפ בהשתתפות חברים, קרובי משפחה ומכרים שיאמרו כמה מילים חמות אודות כלת השמחה, או לחילופין אלבום שמסקר את התחנות השונות בחייה של האם עם איחולים של קרובי משפחה.

חשוב לוודא שכל סרטון ואלבום כזה משאיר פתח לעתיד, שכן בגילאים כאלה יש נטייה לסכם את החיים משל אלו הגיעו לסיומם, ולכן חשוב שהסרטונים והאלבומים לא יהיו בסגנון 'חיים שכאלה' אלא ייחתמו בצורה אופטימית, עם הפנים קדימה.

מתנה מפנקת לאמא ליום הולדת 50

האמהות שלנו הגיעו לגיל 50 אחרי שנתנה את כולה בגידול הילדים והמשפחה. לאמהות כאלה מגיע לקבל מעט נחת ופינוק יחד עם הגיל הסימבולי הזה, ולכן יום כיף בהחלט עומד על הפרק. רעיון למתנה מרגשת במיוחד הוא פינוק מכף רגל ועד ראש, אשר מתחיל בתספורת מעודכנת ומסתיים בעיסוי רגליים ופדיקור, כשבין לבין תהנה האם מספא ומטיפולי מסאז'. אין ספק שסשן טיפולים כזה יעניק לאמא זריקת אנרגיה הכרחית להמשך.

מתנה מפנקת לאמא ליום הולדת 50 יכולה לעודד אותה לתחזק את זמנה הפנוי, שבוודאי זנחה כתוצאה מהתחייבויות קודמות לאורך השנים. מנוי לתיאטרון, לבריכה או אפילו לסדרת הרצאות מעוררות השראה, יכולות להעניק לה מוטיבציה להשקיע בעצמה וליהנות מהחיים.

מתנות דלות תקציב אך רבות מחשבה

האמהות שלנו תמיד מקבלות אותנו בכל מצב, על אף כל חסרונותינו. הן תמיד מעניקות לנו הרבה ומצפות לקבל בתמורה מעט מאוד. לכן, גם בגיל 50 הן לא בהכרח יצפו למחוות עצומות ויסתפקו במתנה שתעיד על כך שהוקדשה לה מחשבה.

גם אם התקציב לא מאפשר מתנה גרנדיוזית, הרי שאפשר לארגן מתנה לאמא ליום הולדת 50 שהיא מרגשת ועם זאת גם דלת תקציב, כמו לדוגמא חוברת קופונים של בני המשפחה, שתעניק לה פריבלגיות ו'פטור' ממטלות שונות בחסות בן משפחה שונה בכל פעם או לחילופין 50 הפתעות, שיאפשרו לאם ליהנות יום יום במשך 50 ימים מהפתעות קטנות וסימבוליות, כמו פרח קטן שיפתח את היום או ארוחת בוקר מפנקת מעשה ידיהם של אחד מבני המשפחה.

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע