מתנה לבת מצווה
בת מצווה הוא גיל סימבולי שמסמל את שלב ביניים חשוב בחיים ואת הפיכתה של החוגגת מילדה לנערה. אז למרות שהסימבוליות של הגיל הזה יפה, היא גם עלולה להקשות על מעניקי המתנות בבחירת הפריט המתאים ובעיקר מעוררת את השאלה "האם לקנות מתנה שמיועדת לילדה או לנערה?". אז איך קונים מתנה שתצליח ללכוד את הייחודיות של הגיל המורכב הזה?

נסו להיזכר בגיל

הסוד במציאת מתנות מפנקות לבת מצווה הוא בהבנת הגיל. זה לא גיל בוגר ובשל, ולכן לא תרצו לקנות לילדה בגיל כזה סט תחתונים וחזייה או איפור כבד, אך מצד שני, אם תקנו לילדות בת המצווה צעצועים או מתנה שתיתפס בעיניהן כאינפנטילית מדי, סביר להניח שתזכו לאי אלו מבטים מזלזלים (ילדות בגיל הזה נוטות להיות מאוד ישירות!).

ילדות בגיל המצווה מתחילות להתבגר ולכן הן מתחילות להתעניין לרוב בכל מיני פיצ'פקעס קטנים שנשים אוהבות, כמו בגדים, איפור (שמתאים לגילן), טיפוח ובישום. מתנות לבת מצווה שתהיינה מתאימות לגיל אך גם כייפיות, הן למשל ערכת מוצרי טיפוח לעור צעיר, ערכת טיפוח לגוף בריחות מפנקים או איפור עדין ביותר, רק בתנאי שאמה של הילדה מרשה לה להתאפר.

אפשרות נוספת היא לרכוש עבור הילדה שובר לחנות בגדים שפונה אל נערות, אך כאן חשוב מאוד שתדעו היכן הן אוהבות לקנות, כדי שלא תיפלו שנית במשוכת הגיל. ילדות בנות 12 בימינו אוהבות לקנות ב-H&M, פוראבר21 ורשתות דומות שהן נגישות ויחסית זולות.

מתנות שהאמהות יאהבו

מתנות לבת מצווה לא מוכרחות להיות קשורות במראה החיצוני, ולכן אם אתם מעוניינים לקנות מתנה שתמצא חן לא רק בעיניי הילדה אלא בעיקר בעיניי אמה, תוכלו לקנות עבורה סט מצעים מפנק, ילקוט לבית ספר או תיק נוח ליציאות עם חברות (תופעה ששורשיה מתחילים בגיל הזה). אפשרות נוספת היא לרכוש עבורן אטרקציה מעניינת כמו יום כיף בפארק מים.

מומלץ לבדוק את לוח ההופעות הקרוב בארץ, שכן ילדות בגיל הזה שקועות במוסיקה שמיועדת לבנות תקופתן יותר מתמיד, ולכן אם יש מוסיקאים מעניינים שעומדים להופיע, במיוחד כאלה המגיעים מחו"ל, סביר שרכישת כרטיס למופע כזה תבטיח הוקרת תודה לעד (או לפחות עד ליום ההולדת הבא).

מתנות לבת מצווה לחדר

גיל 12 הוא הגיל שבו מתחילה להתגבש אישיותן של הילדות, ולכן קל לשים לב שגם החדר שלהן עובר שינויים ומתבגר יחד עם אופיין. מתנות לבת מצווה יכולות להיות קשורות בעיצוב החדר, כמו למשל באמצעות רכישת מנורה יפה, שידה דקורטיבית או תמונה מודפסת על קנבס לתלייה על הקיר.
איפה אני באתר?
ראשי > מתנה לבת מצווה

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע