מתנה לגבר ליום נישואין
בדרך כלל נהוג לחשוב שיום הנישואין הוא היום של האישה, ולא של הגבר, שכן היא זו שמתרגשת יותר לגבי היום הזה ובאופן כללי מדובר עבורה בהישג ובחגיגה גדולה יותר. כתוצאה מכך, לא פעם הגבר נשאר מקופח בצד, כשכל החגיגות סובבות סביב האישה בלבד.

גם אם הגבר לא מפגין זאת, גם הוא זוכר את תאריך יום הנישואין וגם עבורו התאריך הזה מסמל יותר מעוד יום בלוח השנה אלא יום סימבולי ומיוחד, ולכן מן הראוי שגם הוא יהיה שותף בחגיגות. אלא שבעוד שקיימת תעשייה שלמה של מתנות לאישה ליום נישואין, נשאלת השאלה - מה רוכשים לגבר ביום הנישואין?

מתנות בעלות הווי זוגי

אז כמובן שיהיה זה טבעי שמתנות המיועדות ליום הנישואין לא יהיו ייחודיות לגבר או לאישה, אלא יהיו מתנות המבוססות על הווי זוגי, כך שכל הצדדים ייהנו ממנה. הכוונה ליום ספא מפנק, פיקניק בחוף הים עם רכיבה על סוסים או שיט ביאכטה.

מתנות בעלות אופי מיני מדברות אל גברים כמעט באופן אוניברסאלי, ללא תלות בגילם, ולכן אם האישה רוכשת לעצמה סט הלבשה סקסי לכבוד יום הנישואין, הרי שמדובר במתנה לגבר ליום נישואין אפילו יותר מאשר מדובר במתנה לאישה עצמה. אם תתכננו ערב רומנטי המבוסס על הפתעות קטנות וסקסיות שנרכשו במיוחד לרגל האירוע, סביר להניח שלא יהיה מאושר יותר מהגבר שלכן.

ומה עם גאדג'טים?

נדיר למצוא גבר שלא אוהב גאדג'טים, שכיח יותר למצוא גבר שנמנע מגאדג'טים עקב סדרי עדיפויות שונים או מצב כלכלי לוחץ. לכן, מתנה לגבר ליום נישואין שאינה מתקשרת להווי זוגי, יכולה לספק את המאווים שלו בכל הנוגע לטכנולוגיות ולחידושים.

הכוונה למקלדת הייטק שהופכת את האייפון שלכם למחשב נייד, מבשלת בירה איכותית במידה ובעלכן הוא אוהד בירה שרוף, מכונת נספרסו איכותית במידה והוא לא יכול להתחיל את הבוקר בלי כוס קפה משובח או אפילו מארז טיפוח מפנק שהגבר בדרך כלל לא טורח לקנות לעצמו.

אחרי שנים שבהם הגבר שם את הבית ואת הילדים בעדיפות ראשונה, מן הראוי שביום הנישואין יקבל מתנה שמתרכזת בו, בתחביבים וברצונות שלו, במטרה להזכיר לו שחשיבותו בתור גבר לא פחותה מחשיבותו בתור איש משפחה.לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע