מתנה לחברה ליום האהבה
גישת בני הזוג כלפי יום האהבה נחלקת לשתי אסכולות מרכזיות: אלה שמבטלים את היום הזה בבוז, מתוך הטענה שמדובר בקונספירציה כלכלית ואלה שמחבקים את היום הזה באהבה והופכים אותו לפסטיבל של שמחה וצהלולים.

אנחנו מאמינים שהגישה הבריאה נמצאת אי שם בין שתי האסכולות, ולכן כדאי להתייחס ליום האהבה בפרופורציות המתאימות ועם זאת לא לוותר על מתנת אוהבים מושלמת. בשלב הזה בני הזוג בוודאי מגרדים את ראשם בבלבול - אחרי שרכשנו מתנות ליום ההולדת וליום השנה - איך נבחר מתנה רומנטית לחברה ליום האהבה?

לא רק את - אלא אנחנו

ראשית, נקדים ונאמר כי מציאת מתנה מקורית לחברה ליום האהבה היא אינה מטלה נוראית כל כך, שכן מדובר במתנה ששני בני הזוג יכולים ליהנות ממנה. מאחר ויום האהבה אמור לחגוג את הקשר הזוגי, המתנה לא מוכרחה להתרכז בבת הזוג בלבד, אלא אפשר לבחור בפעילות משותפת שתיצור זיכרונות מתוקים שנים קדימה.

סדנת סושי משותפת יכולה להיות לא רק מהנה אלא גם מצחיקה וחווייתית ואילו מתנה רומנטית לחברה ליום האהבה יכולה לכלול רכיבה על סוסים על החוף בשעת השקיעה ולסיום פינוק של גבינות ויין על שולחן שמופיע באמצע שום מקום.

מתנות מקוריות נוספות שמתבססות על הפן החווייתי כוללות טיסה בכדור פורח, שייט רומנטי ביאכטה ואפילו הקלטת שיר עם הקדשה מיוחדת לבת הזוג. וודאו שאתם מתעדים כל שלב של מימוש המתנה, כך שתלווה אתכם גם מזכרת נחמדה מיום האירוע.

לה ולה בלבד

אם אתם לא בעניין של מחוות גרנדיוזיות, אלא תעדיפו לרכוש מתנה מקורית לחברה ליום האהבה שהיא צנועה ועם זאת גם מושקעת בה מחשבה, תוכלו לרכוש עבורה אמבט פדיקור ולהעניק לה עיסוי רגליים נעים או לחילופין לרכוש עבורה מראה מגנטית ולהדביק עליה פתק אוהב.

בסופו של דבר, אלה הניואנסים הקטנים שהופכים מתנה לחברה ליום האהבה למושלמת, בין אם החלטתם להוציא עליה סכומי כסף אדירים או לחגוג בקטן. כמובן שאם בחרתם לרכוש מתנה המיועדת לבת הזוג, וודאו שאתם בוחרים במוצר שיהיה שימושי ואפשר יהיה ליהנות ממנו ולעשות בו שימוש מעבר ליום האהבה עצמו.

השימושיות של המתנה, יחד עם הערך המוסף שבחרתם להוסיף לה (הפתק או העיסוי למשל) יחברו יחד ויצרו מתנה אולטימטיבית לחברה ליום האהבה, ואתם? אתם תזכו בנקודות זכות נוספות במערכת הזוגית ותזכו לשמח את בת הזוג.לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע