מתנה לחברה ליום הולדת
לא תמיד עולה בידינו לבטא את מכלול הרגשות שלנו כלפי בת הזוג, שהביאה כל כך הרבה צבע וטעם לחיינו מאז שלב ההיכרות. למרבה המזל, ישנם שני ימים מיוחדים במהלך השנה היוצרים עבורנו הזדמנות מושלמת להשקיע ולהביע את כל רגשותינו העזים כלפי האחת המיוחדת.

אז חוץ מיום השנה, שהוא היום המובהק ביותר שבו מתבקש שנחגוג את אהבתנו, יש גם את יום הולדתה של החברה, יום שבו נידרש להפתיע ולרגש לא פחות. בקשר רומנטי, למתנות הניתנות לרגל יום ההולדת יש משמעות עמוקה יותר מאשר מתנות הניתנות בכל מערכת יחסים אחרת. אז מה, לא נשקיע?

בוודאי שנשקיע! רעיונות למתנה לחברה...

בקניונים ברחבי הארץ מסתובבים בכל רגע נתון מאות בני זוג חרדים ומבולבלים, אשר אינם יודעים כיצד לבחור מתנה אחת שתבטא את גודל אהבתם לבת הזוג. הקושי הזה אוניברסאלי לכל מערכות היחסים הזוגיות - בין אם מדובר בזוגיות טרייה, שבה בן הזוג אינו מכיר היטב את חברתו, או זוגיות ותיקה, שבה נדמה כי כבר נרכשו כל המתנות האפשריות.

אם עוצרים לרגע, נושמים עמוק ושוכחים את מטען הציפיות הכבד שנח עם הבחירה במתנה, מגלים כי אפשר להתגבר על המחסום היצירתי הזה ממש בקלות. מתנה מקורית לחברה ליום הולדת יכולה להיות מקורית גם אם אתם נמצאים בקשר כבר שנים יחדיו, כל הדרוש הוא חוט מחשבה מעט שונה מהרגיל והרבה רצון טוב.

מתנה לחברה = חור בכיס?

בשלב הזה אתם בוודאי חושבים כי מתנה יצירתית לחברה ליום ההולדת משמעותה כסף, כסף ועוד כסף. בניגוד לדעה הרווחת, נשים לא בהכרח אוהבות מתנות יקרות, כל שכן כשמדובר במתנות יקרות וכלליות, אלא הן מעדיפות מתנות צנועות יותר אך כאלה שניכר כי הושקעה בהן מחשבה.

אז אחרי שתנתקו כל מיני דעות קדומות וסטריאוטיפים מבחירת המתנה, נסו לשים את עצמכם בנעליה המצודדות של בת זוגכם ולנסות לחשוב מה אתם הייתם רוצים לקבל בתור מתנת יום הולדת מפתיעה, אילו הייתם חולקים אותם תחומי עניין.

חשבו מחוץ לקופסא

כדי למצוא מתנה ייחודית לחברה ליום הולדת, יש לחשוב קצת מחוץ לקופסא. למה הכוונה? אם בת זוגכם אוהבת את המטבח, מן הסתם שארוחה במסעדה טובה עשויה להיחשב כמתנה מעט בנאלית, אך סדנת אפייה או סדנת גבינות לעומת זאת - תעניק לה ערך מוסף חשוב.

'ערך מוסף' הוא ביטוי המפתח בכל הנוגע לבחירת מתנות מקוריות לחברה ליום הולדת, ולכן תמיד יש לחשוב איזה ערך מוסף תעניק המתנה מעבר ל'היי' הראשוני הכרוך בקבלתה. האם המתנה תשאיר בראשה ובלבה של בת הזוג זיכרון מתוק? האם החברה תוכל ללמוד ולהעשיר את עולמה בזכות המתנה? אם עניתם בחיוב לכל אחת מהשאלות - בינגו!

מחפשים מתנה מקורית? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדםלא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע