מתנה לחברה ליום השנה הראשונה
אין עוררין על כך ששנת החברות הראשונה במערכת הזוגית היא השנה החלומית ביותר - בתקופה הזו בני הזוג לומדים להכיר היטב זה את זה, צוברים יחד חוויות ולא סובלים משום שחיקה זוגית שעשויה להגיע בהמשך. מן הראוי לחתום תקופה כזו בחגיגות השנה לקשר, עם מתנה לחברה לשנה ביחד.

אלא שלבחור מתנה לחברה לשנה ביחד היא אינה משימה פשוטה - ראשית, משום שיתכן וההיכרות הקצרה יחסית לא מאפשרת בחירת מתנה על סמך טעם והיכרות כפי שאפשר לבחור אחרי שנים יחדיו, ושנית, כי מונח לחץ גדול על כתפיו של בן הזוג לבחור מתנה רומנטית לחברה לשנה ביחד, מתנה שתצליח לעמוד בכל הציפיות.

איך מתגברים על הקושי?

מתנה לחברה לשנה ביחד אמורה להיות מתנה בסימן של זוגיות, ולכן אינכם יכולים להיכנס לסניף מקומי של פארם ולקנות לה בושם או ליפסטיק, שכן מדובר במתנה כללית מדי ונטולת משמעות ביחס לאירוע המיוחד שאתם חוגגים.

מאחר ומדובר במתנה בעלת הווי זוגי, נסו לבחור מתנה שגם אתם תיהנו ממנה, כמו למשל רכיבה על סוסים (שבוודאי תמיד רציתם לנסות ולא הזדמן לכם), סדנת בישול משותפת שתייצר לבטח חוויות בהן תיזכרו בשנת הקשר הבאה או אפילו ארוחה רומנטית במקום מיוחד, כזה שבת הזוג תמיד רצתה לבקר בו.

מתנות בשבילה

גם אם אתם בוחרים להעניק מתנה לחברה ליום השנה המיועדת לה בלבד, תמיד זכרו לחשוב עליה בהקשר הזוגי. תמונת קנבס עם הדפס שלכם תהיה מתנה נפלאה, בייחוד אם אתם כבר חולקים דירה משותפת ואז התמונה תוכל לשמש את שניכם.

הכניסו את הפן האישי לכל מתנה: גם אם מדובר בארוחה רומנטית במסעדה, מתנה שנחשבת לכללית, הכניסו את עצמכם למתנה באמצעות כתיבת פתק או הקדשה אישית. השנה הראשונה של הקשר היא אמנם הכי מרגשת אך גם לא תמיד יציבה, ולכן בני הזוג בדרך כלל זקוקים לחיזוקים וסיכומים.

פתק מעשה ידיכם שמפרט את חשיבות הקשר בעיניכם, יהיה בעל משקל רב יותר מאשר הארוחה או המתנה עצמה, ולכן מדובר בשלב שעליו לא כדאי לוותר. גם אם בחרתם להעניק לחברה ליום השנה עגילים או תכשיט, וודאו שמופיעה עליו חריטה שתמיד תזכיר לבת הזוג כמה גדולה אהבתכם.לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע