מתנה לחבר ליום הולדת
בדרך כלל נהוג לחשוב כי הרבה יותר מאתגר לרכוש מתנה מקורית לחברה מאשר מתנה לחבר ליום ההולדת. אנחנו בוחרים לחלוק על הקביעה הזו, שכן בעוד שעולם התוכן והמתנות הנשי רווי בכל טוב, עולם המתנות לגבר הוא משמעותית צנוע יותר.

סיבה נוספת להבדלים בין שני העולמות, נובעת מן העובדה שנשים נהנות לקבל מתנות גם אם הן לא בהכרח זקוקות להן, בעוד שגברים הם הרבה יותר פרקטיים בחשיבתם, ולכן הם בדרך כלל מעדיפים לקבל מתנות שימושיות ופרגמאטיות.

המשימה: מתנה מקורית לחבר

כל בת זוג מצאה את עצמה בסיטואציה הזו לפחות פעם אחת בעבר: אחרי שקנתה את המתנות הפרקטיות והכלליות שנהוג להעניק במתנה לחבר, כמו לדוגמא ארנק, אולר וכו', מוצאת את עצמה בת הזוג אובדת עצות לנוכח תאריך יום ההולדת המתקרב.

חנויות של מתנות לגבר לרוב עמוסות לעייפה בכל מיני גאדג'טים וגימיקים שזרים לבת הזוג והיא אינה מתעניינת בהם, ולכן מדובר במתכון כמעט בטוח לבחירה במתנת יום הולדת שהיא לא רק בנאלית - אלא גם מיותרת. מה תעשה בת הזוג המעוניינת להעניק מתנה מקורית לחבר ליום הולדת?

לחשוב בסגנון קצת אחר

בדיוק כפי שרוב הנשים לא היו מעוניינות לקבל שפתון שהוא גם לק, לצורך הדוגמא, גם הגברים לא ישמחו לקבל מתנות סטריאוטיפיות שאין בהן אמירה אמיתית. כל המוצרים הגימיקים וחסרי התוכן האלה - פג תוקפם, ולכן על מנת להעניק מתנה ייחודית לחבר ליום הולדתו, יש לחשוב מחוץ לקופסא.

זה לא אומר בהכרח שגברים לא אוהבים קלישאות, אלא זה רק אומר שאפשר לסייע להם לממש את הקלישאות הללו בצורה איכותית יותר ובעלת ערך מוסף. למה הכוונה? אם בן זוגכן מאז ומתמיד גרר אתכן לתערוכות של רכבים, זה הזמן לגמול לו בשיעור נהיגה על מכונית מרוץ. סביר להניח שמצבור החוויות שיישארו לו משיעור כזה, יפטור אתכן מתערוכות רכבים לפחות לשנה שלמה, ואז זכיתן בשתי ציפורים במכה אחת.

אם הגבר שלכן הוא גבר קריירה עסוק, הרי שהוא בוודאי ישמח למתנה איכותית או לסמל סטאטוס שיוכל להציג בגאון במשרד, כמו לדוגמא תיק לפטופ איכותי או תיק מסמכים מעוצב. מתנות מקוריות לחבר ליום הולדת מוכיחות כי אפשר להעניק מתנה שהיא שימושית ועם זאת גם מפתיעה, ולכן אין צורך להתפשר על אחת התכונות.איפה אני באתר?
ראשי > מתנה לחבר ליום הולדת

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע