מתנה למסיבת רווקות
מסיבת רווקות מסמלת את שריקת הפתיחה של אירועי החתונה ואת הפרידה של הכלה וחברותיה מעידן הרווקות שמגיע זה עתה לסיומו. סרטים שמציגים סצנות מתוך מסיבות רווקות, בדרך כלל פועלים על פי תסריט קבוע הכולל חשפן מחופש לדוור / שוטר / מלח ומסביבו רווקות נבוכות.

מה שעובד בסרטים לא בהכרח עובר גם במבחן המציאות, ולכן מסיבות רווקות עם חשפנים מיצו את עצמם ופינו את מקומם לטובת אטרקציות ומתנות אחרות, מהנות לא פחות. מחפשות רעיון עבור מתנה מקורית למסיבת רווקות? הגעתן למקום הנכון.

פנקו את הכלה

מתנה קלאסית שתמיד משאירה חותם חיובי היא מתנה סקסית, השייכת למחלקת הלינז'רי. חזיות ותחתונים תמיד צריך לתחזק באוסף, ולכן אין דבר כזה 'יותר מדי', אלא כל המוסיף הרי הוא משובח. חשוב כמובן לוודא שאתן מכירות את מידת החזיה ואת מידות הגוף של כלת השמחה, ומתאימות עבורה סט תחתונים וחזייה העשויים באיכות גבוהה.

אם במתנות סקסיות יותר עסקינן, כאלה שאמורות לאפשר לחתן ולכלה להעביר את זמנם בנעימים, הרי שאפשר לרכוש עבור הכלה בייבי דול, מחוך, ביריות או כל פריט אחר שמיועד לעיניו של החתן בלבד. חשוב לוודא שפריטים מסוג הם רלוונטיים עבור הכלה, שכן ישנן בחורות שמתנגדות לכך ולא יסכימו לעטות על גופן פריט כזה-בליל הכלולות או בכל יום אחר.

מתנה למסיבת רווקות שתהיה מפנקת ומיועדת לכלה בלבד יכולה להיות סט שתרכיבו בעצמכן ובו תארזו כל מיני קרמים ריחניים, מהסוג שיאפשר לכלה ליהנות מטיפול ספא בבית. את הקרמים אפשר להכניס לתוך תיק יד שיתאפשר בו השימוש לצרכי אחסון גם ביום יום ודברי מתיקה שיגרמו לסט להיראות גדול ומפנק יותר.

אטרקציות למסיבת הרווקות

אלו שלא מתחברות למתנות מהסוג הזה, אלא יעדיפו להשקיע במסיבה הרווקות עצמה, יוכלו להזמין עבור כלת השמחה והאורחות את אחת הסדנאות המיועדות למסיבת רווקות, כמו סדנת ריקודי בטן, סדנת אפיה, סדנת נומרולוגיה או סדנת סקס.

גם את היבט האירוח תוכלו לקחת על עצמכן, למשל באמצעות הזמנת קאפקייקס מעוצבים לאורחות או לחילופין מגשי סושי לאירוח. אם אתן רוצות להשקיע ולהעניק לכלת השמחה מתנה למסיבת רווקות שתהיה בלתי נשכחת, תוכלו להזמין מקום בספא או במועדון פרטי שיארח את הכלה וחברותיה בערב המרגש הזה. במקומות כאלה ניתן למצוא לרוב ג'קוזי, קריוקי, הרבה אלכוהול ושלל אטרקציות מהנות.

מתנה למסיבת רווקות למשקיעות

אם כל האופציות שהוזכרו עד עכשיו 'קטנות' עליכן, אל חשש! יש עוד הרבה שתוכלו לעשות עבור כלת השמחה. אם תרצו לחגוג את המסיבה בצורה אינטימית יותר, תוכלו להזמין כרטיס טיסה או מקומות במלון איכותי בארץ ולחגוג רק במעגל החברות הקרובות.

אפשרות נוספת היא להעניק לכלה במתנה סט צילומי אירוסין. כלות שלא תיעדו את הקשר שלהן בצורה מספקת ועומדות בפני מעמד הנישואין, בוודאי יעידו על כך שחסרונן של התמונות והזיכרונות בולט, ולכן צילומי אירוסין יהפכו למתנה מושלמת עבורן.איפה אני באתר?
ראשי > מתנה למסיבת רווקות

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע