מתנה מקורית לאמא
כילדים אוהבים לאמהות שלנו, אנחנו תמיד רוצים לגמול להן על כל הטוב שהן מעניקות לנו באמצעות מתנה מקורית לרגל יום הולדת או אירוע מיוחד אחר. אלא שהטעות הנפוצה ביותר היא שאנחנו נוטים לתפוס את אמנו בתור דמות ושוכחים לרגע שהיא אישה לכל דבר ולכל אישה יש אופי וטעם שונה.

לכן, פעמים רבות אנחנו חוטאים במתנות בנאליות ושבלניות, מתוך המחשבה שהן ישמחו כל אם. אז לא עוד, הפעם אנחנו בוחרים מתנה מקורית לאמא, בהתאם למה שהיא רוצה ואוהבת. איך עושים את זה? זה פשוט יותר ממה שנהוג לחשוב.

מתנה מקורית לאמא הבשלנית

כולנו מכירים את הטיפוס - האמא שיודעת לבשל מעדנים ולהוציא יש מאין. אז מדוע שלא נפנק אותה באמצעות מתנה מקורית לאמא הבשלנית? נסו לחשוב על כלים ומכשירים שהם אינם בסיסיים וסביר להניח שלא ימצאו בכל מטבח טיפוסי, כמו לדוגמא מכונה להכנת פסטה, כלי בישול אורגניים, ערכת סושי או אפילו מערבל מזון מתוחכם ויוקרתי.

אפשרות נוספת, במידה ואין לכם אפשרות להשקיע משאבים בגאדג'ט יקר למטבח, היא להכין לאמא סלסלה עמוסה בכל טוב, ובה ניתן למצוא כל מיני רכיבים הכרחיים למטבח, כמו סכו"ם יפה, סינר מעוטר, תבלינים ריחניים ועוד.

מתנה מקורית לאמא הביתית

אמהות רבות רואות בבית שלהן כמקום מפלט שבו ניתן לנוח ולהירגע. מתנה מקורית לאמא הביתית יכולה להמשיך את קו המחשבה הזה באמצעות הכנת ערכה מפנקת לאם שכל רצונה הוא להירגע. הכוונה לערכה שתכיל תה ריחני ונעים, חלוק רחצה מפנק וערכת ספא ביתית. נסו לזכור שכל אם צריכה מעת לעת לטעון את המצברים שלכם ותניחו לידיעה הזו ללוות אתכם בעת בחירת המתנה.

מתנה מקורית לאם הפעלתנית

יש את האמהות הפלפליות האלה שלא מניחות לאותות הגיל או לילדים לעצור אותן אלא ממשיכות לטרוף את החיים. מן הסתם שמתנה כמו כלי מטבח או סינר לא ירגיעו אמא כזו, אלא יש מקום למתנה מעט מאתגרת יותר. מתנה מקורית לאם פעלתנית יכולה להיות קפיצה חופשית ממטוס, רכיבה על טרקטורונים, טיול רכיבה בג'יפים או אפילו קעקוע משותף, במידה והאם מספיק ליברלית.

מתנה מקורית לאם הצמאה לידע

יש אמהות שלמרות שסיימו את ההשכלה הפורמאלית בחייהן, מרגישות כל הזמן את הצמא לידע וללמוד עוד ועוד. נסו להפרות את הצורך הזה באמצעות מתנה מקורית המיועדת לאם הידענית. הכוונה לכל מיני סדנאות מעניינות אליהן ניתן לשלוח את האם לרגל יום הולדתה, כמו למשל סדנת עיצוב פנים, סדנת אפייה או אפילו סדנת איפור.

אם האמא לא מפחדת משינויים ויש לה מספיק זמן על הידיים, יתכן שהיא תעריך אפילו קורס במתכונת אינטנסיבית יותר, כמו לדוגמא קורס כתיבה יוצרת, קורס צילום או קורס עריכה בפוטושופ. נסו לחקור אילו תחומים מעניינים את אמכם אך היא מעולם לא העזה לעסוק בהם ובחרו בהתאם לכך את מסלול הלימודים המתאים.איפה אני באתר?
ראשי > מתנה מקורית לאמא

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע