מתנות לאורחים בחתונה
על אף שבדרך כלל מקובל להעניק מתנות למארחים, כסמל הערכה למאמצים שהשקיעו באירוח, בשנים האחרונות התפתח טרנד שהולך 'הפוך על הפוך' ומצ'פר דווקא את האורחים. מה נהוג לתת כמתנות לאורחים, אחרי שאלו כבר סעדו ונהנינו? זה בדיוק מה שאנחנו עומדים לגלות.

מתנות לאורחים ביום החתונה

אחד הענפים הבולטים ביותר שבו אנו רואים ביטוי לטרנד מתנות לאורחים, הוא כמובן ענף החתונות. מתנות לאורחים אמורות להעניק ערך מוסף ואות הוקרה על כך שבאו לחגוג ושמחו בשמחת החתן והכלה. מתנות לאורחים ביום החתונה יכולות להיות מגוונות, בהתאם למוטיב של החתונה כולה.

חתונה שנערכת בחוף הים, הבריכה או באווירת ים, יכולה לפנק את האורחים בזוג כפכפים איכותיים בצבע לבן או במניפות מעוטרות. כבר נתקלנו בחתונות קונספט שבהן חולקו קשתות לשיער, מסיכות ואפילו מחזיקי מפתחות ברוח האירוע. הדרך הקלה והיעילה ביותר לפנות ללבם של אורחים רבים היא כמובן באמצעות ממתקים, ולכן שקית אורגנזה מעוטרת ובה שוקולדים טעימים היא דוגמא למתנה שכמעט תמיד קולעת.

אם אתם מחפשים מתנות עם טוויסט, תוכלו לחלק לאורחים עוגיות מזל, ממש כמו אלה המקובלות במזרח הרחוק, ובתוכן יתחבא פתק עם מסר משעשע שתרצו להעביר לאורחים. מתנה אכילה יכולה להיות רב שימושית, במידה והיא מוגשת בתוך כד מעוטר או כל פריט דקורציה אחר שיכול לשמש כמזכרת בחדר.

מתנות עם נגיעה אישית

פרויקטים בסגנון 'עשה זאת בעצמך' הפכו להיות נפוצים מאוד בחתונות שבהן הערך המוסף הוא גם הערך העליון. מדובר במתנות דומות לאלו שהזכרנו, רק שהן הוכנו ונאספו על ידי הזוג עצמו. ההתאמה האישית יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות רקמה של שמות בני הזוג או תאריך החתונה, בהוספת שמות האורחים או באמצעות כל מסר אינדיווידואלי אחר שלא ניתן למצוא במתנות מוכנות מראש. מי שממש רוצה להשקיע, יכול להכין תיונים מחופשים לחליפת חתן ושמלת כלה או לעטוף שקדים מצופים בשקית ברוח הרטרו.

עצם הידיעה שבני הזוג ישבו טרום ערב החתונה, חשבו והשקיעו, היא לעתים זו שמייצרת את הערך המוסף, אפילו יותר מהמתנה עצמה, כך שנכונה כאן האמרה 'העיקר הכוונה', בייחוד כשהכוונה הזו מותאמת אישית ונעשית באהבה.

מתנות נוספות שמשאירות טעם לעוד

פיצ'פקעס נוספים שיכולים לפנק את האורחים הן סלסילות קש מיניאטוריות ובפנים ממתק, בועות סבון בצורה מיוחדת, הרלוונטית לנושא המסיבה
(לדוגמא - בועות סבון בצורת כוס שמפניה) ואפילו שרשראות הוואי תואמות לצבעים השולטים של האירוע או זירקונים מהבהבים שמוסיפים טקסטורה מעניינת של אור לחגיגה.

גם אם לא הצלחתם להתחבר לכל המתנות הקטנות שהוזכרו, יתכן ותאהבו את מתנת האורחים האולטימטיבית ובעצם המזכרת הציורית ביותר מיום האירוע והיא כמובן המגנטים לאורחים. מתנה כזו, יחד עם הצילומים והכנת המגנטים עצמם, תעלה בממוצע כ-1000 ₪. חשוב לבחור בספק מגנטים איכותי, כך שהמוצר יאריך חיים גם על גבי דלת המקרר.
איפה אני באתר?
ראשי > מתנות לאורחים בחתונה

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע