מתנות לאישה - מה לקנות לאישה?
מקובל לחשוב כי בחירת מתנות לנשים היא משימה מאתגרת, היות וקשה לקלוע לטעמן המורכב. יחד עם זאת, הודות לעולמן הפנימי העשיר, ישנם תחומים רבים שמהם ניתן לשאוב השראה לצורך בחירת המתנה המושלמת, מה שהופך את המשימה לפשוטה יותר. אם כן, כיצד נדע באיזו מתנה לבחור מתוך המגוון הקיים?

התייחסו לאופייה של האישה

מתנות לאישה תהיינה מוצלחות רק בתנאי שהן ישימו את אופייה של האישה במרכז. הדרך הפשוטה ביותר לקנות מתנה לאישה, במטרה לצאת מידי חובה, היא לקנות מתנה מגדרית וסטריאוטיפית. אלא שאז אתם עלולים לגלות שלא כל הנשים נוהגות להתאפר או למרוח לק ולכן יתכן שלא יעריכו מתנות הקשורות לתחום זה.

נשים מטופחות וחובבות קוסמטיקה ישמחו לקבל שובר לקניות במותג האיפור החביב עליהן, נשים שמטפחות תחביבים אחרים, כמו לדוגמא כושר, גינון או קריאה, ישמחו לקבל מתנה הרלוונטית לתחביב שלהן. מעבר לכך שמתנה כזו תהיה פרקטית, היא גם תעיד על כך שנותן המתנה, כלומר אתם, מתייחסים בכובד ראש לתחביביה של האישה ומודעים להם.

התאימו מתנות לאישה לפי האירוע

כשגבר ואישה מתווכחים, נהוג לומר להם שעליהם לבחור את המלחמות שלהם, כלומר לבחור על מה חשוב להתעקש - ולהתפשר על כל השאר. את האמרה הזו אפשר להשליך גם על תחום רכישת המתנות, שהרי למרות הכוונות הטובות שלנו, לא בכל שנה נוכל 'להפציץ' במתנות ולכן חשוב לבחור את האירועים הספציפיים שיקבלו מאיתנו את מלוא תשומת הלב.

יום הולדת 32 לאישה לא יזכה להשקעה דומה כמו מתנה ליום נישואין ראשון, שזו בוודאי מתנה שאמורה להיות רבת משמעות וסימבולית. מתנה ליולדת לא תהיה דומה בהיקפה למתנה לרגל קידום בעבודה וכן הלאה. יש ליצור סדר עדיפויות על מנת שלא תקבעו רף גבוה מדי בתאריך שהוא אינו ייחודי מספיק, ומשם והלאה תתבקשו להתעלות על עצמכם בכל שנה.

אז מה קונים לאישה???

אז אחרי כל זה נשאר לברר אילו מתנות לאישה קונים לרגל האירועים השונים? קודם כל, חשוב לבצע הפרדה ולברר מיהו נותן המתנה. במידה ואלו הילדים שמחפשים מתנה לאמא, הרי כל מוצר שעליו הם יטביעו את תמונתם או כיתוב מרגש, כמו לדוגמא כוס קפה, כרית עם רקמה אישית או אפילו שעון קיר עם תמונה - יתקבל בברכה.

על הגבר לעומת זאת מוטלת אחריות גדולה ומטען ציפיות כבד יותר לבחור מתנות מקוריות לאישה, כמו למשל סדנת ספא משותפת, סדנת סושי או שף פרטי עד הבית, סדנת איפור במתנה, רכיבה רומנטית על סוס בחוף הים ובסיום ארוחה מפנקת וכו'.

מתנות המיועדות להנאה משותפת יתאימו לאירועים שנועדו לחגוג את הזוגיות, כמו למשל יום נישואין או שנת חברות. מתנות שמיועדות לאישה בלבד, יתאימו לימי הולדת, שבהם השאיפה היא לפנק את האישה ולהעניק לה מתנה שהיא שלה ורק שלה.


לא פשוט לקנות מתנה עבור אישה, על כך יעיד כל גבר. ברשימה הבאה תוכלו לקרוא רעיונות לקניית מתנה לאישה שלכם.

איפה אני באתר?
ראשי > מתנות לאישה

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע