מתנות לגבר - רעיונות למתנות מקוריות
אומרים שרכישת מתנות לאישה היא המשימה המאתגרת ביותר, אך בפועל, גם רכישת מתנות לגבר היא משימה מורכבת לא פחות, שכן האירועים החשובים בחייו של הגבר מכתיבים קוד התנהגות מסוים הנוגע להענקת מתנות, קוד שאנחנו לא תמיד מודעים לו. אז איך בכל זאת רוכשים מתנה מקורית לגבר בחיינו?

מה האירוע?

יש לעשות הפרדה בין אירועים המצדיקים מתנות משמעותיות לבין אירועים בהם ניתן להסתפק במתנות סימבוליות בלבד ולדעת לנתב את תשומת הלב וההשקעה בהתאם לגודל האירוע. מתנת שחרור מצה"ל או מתנת קידום בעבודה יכולות להיות מתנות סימבוליות, בעוד שמתנות לימי הולדת עגולים, כמו לדוגמא יום הולדת 30 או יום הולדת 40, צריכות להיות בעלות משקל כבד יותר.

כמו כן, קיימת חשיבות גם לקשר שבין נותן המתנה לבין מקבל המתנה. ילדים המחפשים מתנה לאביהם בדרך כלל יכולים לסגנן מתנה אישית ולהעניק אותה לכל יום הולדת ולכל מטרה, כאשר הכוונה היא לספלים עם תמונה אישית, תמונה ממוסגרת עם הכיתוב 'האבא הטוב ביותר בעולם' או תמונות קנבס של בני המשפחה.

התחשבו באופיו של הגבר

מתנת יום הולדת הניתנת מאשתו, חבריו או הוריו של הגבר, אמורה להתחשב באורח חייו ותחביביו אחרת היא תהיה תלושה מהמציאות. מנוי לחדר כושר למשל היא דוגמא למתנה נהדרת, אך אם הגבר אינו שומר על אורח חיים בריא, הרי שהמתנה הזו כלל לא רלוונטית עבורו, ולכן ההתאמה כאן היא קריטית.

מתנות ייחודיות לגבר הן מתנות אשר שמות את מקבל המתנה ואת תחביביו במרכז. איך עושים זאת? אם הגבר הוא חובב טיולים לדוגמא, מתנה אידיאלית יכולה להיות ציוד לטיולים, כמו ערכה להכנת קפה בשטח, ציוד טיולים מקצועי, אוהל גדול או סנדלי טיולים.

גבר חובב אלכוהול ישמח לקבל בקבוק משובח, בר אישי או אפילו סדנת יין או ביקור ביקב. גברים שאוהבים להרגיש את האדרנלין זורם בדמם ישמחו לקבל סדנת טיסה פרטית, טיסה על טרקטורון מעופף, צניחה חופשית, חוויית קארטינג או כל דבר אחר הקשור באקסטרים ובמהירות.

מתנות יוקרתיות לגבר

גברים ממעמד מסוים, שעברו גיל מסוים, בדרך כלל סיימו להשתעשע עם כל מיני חוויות אקסטרים למיניהן ורדיפת ריגושים, אלא הם מעדיפים מתנות סולידיות, כבדות משקל ויוקרתיות יותר. מתנות כאלה בדרך כלל נהוג להעניק לימי הולדת עגולים כמו גיל 40,50 וכן הלאה או לרגל קידום משמעותי בעבודה.

מתנות יוקרתיות לגבר הן מתנות בעלות תפקיד כפול, שכן מטרתן לשמש גם כסמלי סטטוס. הכוונה למתנות כמו עט יוקרתי בציפוי זהב, חפצים מעוצבים לחליפה או תיק מסמכים העשוי מעור משובח. מתנות אלה תהיינה אידיאליות עבור הגיל שבו מבינים שזו לא הכמות שקובעת אלא רק האיכות.

מתנות פרקטיות לגבר

רובם המכריע של הגברים מעדיפים מתנות פרקטיות ושימושית. להבדיל מנשים, הם לא מוצאים עניין מיוחד במתנות שמטרתן היא נוי בלבד, אלא מעדיפים מתנות שניתן לעשות בהן שימוש ויכולות לשרת אותם נאמנה. לכן, גם מתנות אשר לנו נראות כלא משמעותיות, עשויות לעשות חסד גדול עם אוכלוסיית הגברים, כמו לדוגמא לוח מגנטי עגול עם מקום לתליית הודעות ופתקיות, פקקי יין לאטימה הרמטית של בקבוקים לצורך שימוש חוזר, ארגונית מסמכים לבית או למשרד, ארגונית מגנט למקרר או בעצם כל מתנה אחרת שיש לה ייעוד ברור.אלא אם כן מתנה מיוחדת ומותאמת אישית עומדת על הפרק, ישנן 7 מתנות פופולאריות ומגדריות שרוב הגברים ישמחו שתעניק להם האישה של חייהם.
אם יום הולדתו של בן זוגך מתקרב וטרם רכשת עבורו שעון באחת ההזדמנויות הקודמות - הרי שזו ההזדמנות שלך. קניית שעון לגבר זו מתנה מושלמת!

איפה אני באתר?
ראשי > מתנות לגבר

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע