מתנות ליום האהבה
אחרי שכבר עברנו את יום השנה ואת יום הולדתה של בת הזוג, מגיע יום נוסף בשנה שמרביתנו לא ממש יודעים איך להתמודד עמו, הלא הוא יום האהבה. אחרי ששלפנו את התותחים הכבדים עבור היומיים האחרים בשנה שדורשים התייחסות מיוחדת, נדמה כי נותרנו ריקים מרעיונות לקראת יום האהבה.

פאניקה! מה עושים?

הסירו דאגה מלבכם, שכן המטרה ביום האהבה היא להפגין רגשות וכוונות אוהבות, הרבה יותר מאשר המתנה עצמה. אפילו פרח בודד או זר מעוצב יכול ליצור רושם מתאים, בתנאי שמגישים אותם בצורה נכונה. למה הכוונה? יש הבדל באפקט שייווצר כאשר נפתיע את בת הזוג עם חדר מלא בפרחים או עלי כותרת, אפקט שונה לחלוטין מאשר הגשת הזר בצורה יבשושית ומשעממת.

כל מתנה שתגישו, גדולה וקטנה כאחד, תקבל משמעות שונה ברגע שתצוותו לה פתק עם מסר אוהב או תחשבו על הצעת הגשה מפתיעה ולא שגרתית. ברגע שחשבתם על צורת ההגשה ועל ההתאמה האישית - עשיתם את רוב העבודה.

ואם בכל זאת רוצים להפתיע?

מי שבכל זאת לא רוצה להסתפק רק בוורד אלא מחפש מתנות מרגשות ליום האהבה, יכול לפנות למתנות שתמיד עובדות ומצליחות להותיר רושם רב בקרב בת הזוג, כמו לדוגמא ערכת טיפוח בריח האהוב עליה או זרי שוקולדים מעוצבים ומרשימים לעין.

מי שמחפש פינוק קולינרי אמיתי, יכול להעניק לבת זוגו לרגל יום האהבה, מגש שכבות של פירות או של עוגות, בהתאם להעדפה שלה ובהתאם לעונה. גם מתנות מותאמות אישית תמיד מתקבלות בברכה, כמו למשל שעון קיר המורכב מתמונות של בני הזוג או קלף ברכה מקורי.

יום אהבה - זמן ביחד

כיאה ליום אהבה שמטרתו לחגוג זוגיות, מתנות ליום אהבה יכולות גם הן לחגוג את הקשר הזוגי, למשל באמצעות הזמנת סדנת סושי זוגית עד הבית, ביקור מפנק בספא או אפילו פיקניק ביער או בחוף הים על טהרת הגבינות והיין. אין צורך בתקציב ענק כדי לבנות פעילות משותפת ליום האהבה, העיקר שהפעילות תסב הנאה לשני הצדדים ותשבור קצת את השגרה.

כמובן שגם הגבר ראוי לתשומת לב ביום האהבה, ולכן אם בחרתם לוותר על פעילות משותפת אלא העדפתן לבחור מתנות מוקדשות אישית, תמיד תוכלו ללבוש משהו סקסי ליום האהבה ולחגוג אותו בצורה רומנטית במיוחד, או לחילופין להגיש לגבר סט של פריטים שימושיים שהוא אוהב, כמו למשל בקבוק יין, ארנק מעוצב או אפילו תחתוני בוקסר סקסיים עם כיתוב.איפה אני באתר?
ראשי > מתנות ליום האהבה

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע