רעיונות למתנה רומנטית
רבות ההזדמנויות בחיינו שבהן נתבקש להעניק מתנות רומנטיות, בין אם לקראת יום הולדת, יום נישואין או יום האהבה. בעצם, כשאוהבים, כל יום הוא סיבה למסיבה, ולכן אין אפילו צורך באירועים מיוחדים כדי להתפנק במתנה רומנטית עם האדם שאוהבים.

מכיוון שמתנות רומנטיות ניתנות לעתים שכיחות, נדמה כי בכל פעם עולה שוב הרף ונוצר קושי גדול יותר לבחור מתנות רומנטיות שהן מהנות ומפתיעות כאחד. אז איך בכל זאת, גם בחלוף השנים, מצליחים להפתיע באמצעות מתנה מרגשת?

לא חייבים לצאת מהבית

אם אתם זוג בייתי שאוהב להתכרבל על הספה בסלון, גם באירוע מיוחד אין סיבה שתתגלגלו מהמיטה, אלא יש שפע של מתנות רומנטיות שמהן ניתן ליהנות מתוך הבית. היום אפשר להביא כמעט הכל עד הבית - שף פרטי, סדנאות סושי ואפילו מיני ספא בייתי.

מתנות רומנטיות ביתיות מתאימות למי שמרגיש הכי בנוח בפיג'מה שלו ובתוך הבית שלו, ורוצה ליהנות במסגרת ארבע קירות ביתו. את הבית הרגיל והשומם אפשר בקלות להפוך למקום קסום ולו לערב אחד, הודות לאטרקציות הרומנטיות שאפשר להזמין בשירות VIP הביתה.

גם אם לא רוצים לערב צד ג' בהכנות לערב הרומנטי, תמיד אפשר להכין עצמאית ארוחת ערב לאור נרות, כאשר הטוויסט יהיה מתכון חדש שמנסים, אולי כזה שמורכב ממצרכים יקרים ולא זוכה לשימוש יומיומי או קינוח מפנק כמו לדוגמא פונדו שוקולד או גבינות.

מתנות רומנטיות להרפתקנים

בדיוק כפי שיש זוגות שה'קיק' שלהם הוא להישאר בבית, כך גם לא חסרים הזוגות ההרפתקנים שמאמינים כי חוויות משותפות נבנות על גבי מאמץ ויזע. בדיוק לכל אותם זוגות קיימות מתנות רומנטיות ומאתגרות, כמו למשל שיט קיאקים, נסיעת שטח בג'יפים או טיסה בכדור פורח.

איפה כאן הפן הרומנטי, אתם בוודאי תוהים? מסתבר שגם פעילות מאמצת ולכאורה לא רומנטית בעליל, אפשר להפוך לכזו באמצעות מזיגת הרמת כוסית יין אם מדובר בטיסה בכדור הפורח או לינה מפנקת בצימר בסיומו של מסלול ג'יפים מעייף.

מתנות רומנטיות ייחודיות לאוהבים

אם אתם אלה שמאמינים כי רק השמיים הם הגבול, תרתי משמע, אין ספק שהמתנה הסימבולית ביותר שתוכלו לקנות עבור אהובכם / אהובתכם הוא כוכב על שמו. דוגמאות נוספות למתנות רומנטיות ומקוריות הן הקלטת שיר זוגי או סשן תמונות זוגיות כמזכרת או לחילופין מופע קסמים ואילוזיות עד הבית.לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע