הצעות נישואין מיוחדות
נהוג לייחס לאופן שבו מציעים נישואין חשיבות רבה, היות ומדובר בחוויה שתלווה את בני הזוג, ובייחוד את האישה, לכל החיים. אז נכון, הדרך שבה יוצעו הנישואין היא לא זו שתשפיע על תוכן התשובה, ובכל זאת, כדי להפוך את האירוע לבלתי נשכח, יש צורך בהצעת נישואין מיוחדת.

הצעת נישואין מיוחדת, למה הכוונה?

כשאנחנו מדברים על הצעות נישואין מיוחדות, אנחנו לא מתכוונים לקרקס חסר הפרופורציות שלעתים מתחולל סביבן. המטרה כאן היא לא לגרוף את מירב הצפיות לסרטון הצעת הנישואין שהעליתם ביוטיוב (יש גם זוגות כאלה), אלא להפוך את הצעת הנישואין לייחודית, רומנטית ומרגשת.

הצעות נישואין מיוחדות ומוצלחות, הן אלה שמתפקדות בדרך כלל בתור הדובדבן על הקצפת של היום כולו. אם השקעתם בארגון יום חלומי ומפנק, הרי בכל תחנה ביום הזה החברה תחשוב שהשיא הגיע, עד שהיא בכלל לא תצפה לטבעת הנשלפת בסיומו של היום.

בספא, ברכיבה או אפילו באוויר

הדרך המסורתית והרומנטית ביותר להגיש הצעות נישואין היא כמובן באמצעות ספא וצימר. רוב בעלי הצימרים שמחים לשתף פעולה ולעזור לבן הזוג המפתיע לארגן הצעת נישואין רומנטית באמצעות כיתובי שוקולדים, בלונים, נרות או כל רעיון אחר שיעלה על דעתכם.

אחרי יום שלם של טיפולי ספא והתארגנות בצימר, תזכה לפתע בת הזוג לראות את הצעת הנישואין, שבוודאי תיצרב בזיכרונה למשך שנים רבות. אפשרות נוספת היא להציע נישואין באמצעות טיסה פרטית בכדור פורח וארוחה רומנטית באוויר. הצעות נישואין אלה נחשבות לפחות שגרתיות ומלאות אדרנלין, ויתאימו לזוגות הרפתקניים, וכאלה שלא סובלים מפחד גבהים כמובן- אחרת כל החוויה עלולה להיהרס.

אפרופו אדרנלין, מי שלא מתחבר לטיסה בכדור פורח או במטוס, יכול לבצע רכיבה בשטח באמצעות ג'יפים או באמצעות טיול באגי זוגי עם פיקניק והצעת נישואין מרגשת בסיומו. סביר להניח שבת הזוג תהיה כל כך שקועה בפעילות עצמה, עד שהיא כלל לא תצפה לכך שמדובר רק בהקדמה לקראת 'הדבר האמיתי'.

הצעות נישואין לא שגרתיות

אם בחרתם באפשרות להמריא מעל שמי הארץ, אך אתם לא טיפוס של מילים, יש אפשרות לבצע הצעות נישואין מיוחדות מבלי לומר אפילו מילה אחת, באמצעות הארת הכיתוב 'התינשאי לי?' על פני החול בחוף הים. לא חזקים במילים אך טובים בשירה? הכינו לבת זוגכם קליפ מיוחד שבסיומו תבקשו ממנה את ידה. את הקליפ תוכלו לנגן בפורמט אינטימי בבית, או לחילופין בפורום פומבי, מה שלבטח יגביר אפילו יותר את אלמנט ההפתעה.לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע