קניית שעון יד לגבר - מתנה ליום הולדת
אם נבקש לבחון את המתנות הפופולאריות ביותר שמעניקה האישה לגבר שלה, אין ספק שהשעון מככב בראש הרשימה. אז למרות שמדובר במתנה שכיחה, אין ספק שהיא יעילה ומעוצבת, מה שהופך אותה למתנה האולטימטיבית לגבר.

כדי להסביר את הפופולאריות של השעון בתור מתנה, יש לבחון קודם כל מהן המשמעויות הנסתרות שלו, שהרי לא מדובר אך ורק באביזר פרקטי: ראשית, יש בו את האלמנט העיצובי, שמוסיף להופעתו הייצוגית של הגבר. שנית וזה הפרמטר החשוב ביותר, שעון יכול לשמש סמל סטטוס לכל דבר ולכן יש בו כדי להעיד על מעמדו של הגבר שבוחר לענוד אותו.

לכן, אם יום הולדתו של בן זוגך מתקרב וטרם רכשת עבורו שעון באחת ההזדמנויות הקודמות - הרי שזו ההזדמנות שלך. עולם השעונים הוא לא רק עולם מגוון אלא עשוי להיות גם מבלבל עבור מי שאינה 'שוחה' בתחום ולכן במאמר הבא ננסה להבין כיצד רוכשים שעון לגבר לרגל יום הולדתו.

פונקציה של גיל

את עולם השעונים ניתן לחלק לכמה קטגוריות, כאשר הקטגוריה הבולטת ביותר היא שעונים קלאסיים ויוקרתיים לצד שעונים 'צעירים' יותר, בעלי מראה מודרני ואפילו ספורטיבי. כדי להתאים את הקטגוריה הנכונה, יש להתחשב בפקטור הגיל. גבר בן 50 לא יענוד אותו שעון כמו גבר בשנות ה-20 לחייו ולכן כדאי להקדיש לכך את המחשבה הראויה.

גם הטעם האישי משחק כאן תפקיד חשוב ותמיד יש לזכור שלהבדיל מנשים, שעון הוא בדרך כלל אביזר הנוי היחידי שהגבר עונד על עצמו, שכן גברים לרוב לא נוהגים לקשט עצמם עם שרשראות וטבעות. השעון שנמצא על פרק כף ידו של הגבר הוא גלוי לכל ולכן הוא צריך להיות פריט שימלא את הגבר בתחושת גאווה.

האם יש מקום להפתיע?

אז אחרי שמשקללים פקטורים כמו גיל וטעם אישי, נשאלת השאלה האם נותר כאן מקום להפתיע עם שעון בלי ידיעתו ובחירתו של הגבר? כמובן ששעון כמתנת יום הולדת יכול להינתן גם כהפתעה. במידה ותרכשו את השעון דרך חנות שעונים מכובדת ואמינה, הגבר לו תעניקו את המתנה יוכל להחליף אותה במידה והיא לא תמצא חן בעיניו אך מוטיב ההפתעה עדיין יישמר.

דגמי שעונים לגברים

כפי שרמזנו, קיימים אינספור דגמי שעונים לגבר, אותם ניתן לפלח לפי קטגוריות שונות כגון מחיר, סגנון עיצובי, תכונות וכו'. כמו כן, ישנם מבחר מותגים איכותיים שמתמחים בשעוני גברים, כמו לדוגמא Casio, DKNY, Fossil, Armani, Diesel, Rado, Omega, Tommy Hilfinger ועוד רבים וטובים. כדי לעיין בדגמים המוצעים, מומלץ לבקר באתרי אינטרנט העוסקים בתחום ולאחר מכן לבחון אותם במציאות בחנויות שעונים איכותיות הקרובות למקום מגוריכן.


לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע