מתנות יוקרתיות לבעל ולאישה
בגיל מסוים מגיעים לשלב שבו מפסיקים לאגור ולקנות הרבה מוצרים זולים אלא מעדיפים להשקיע בפריט אחד ויוקרתי. זה בא לביטוי גם במתנות שאנחנו מעניקים, אשר עם השנים הופכות להיות סולידיות, יוקרתיות ואיכותיות יותר. זה בוודאי לא אומר שכל אירוע מצדיק בהכרח רכישת מתנות יוקרתיות, אך יש בהחלט אירועים המצדיקים מתנות מושקעות יותר.

מתי נקנה מתנות יוקרתיות?

אירועים שמצדיקים מתנות יוקרתיות הם למשל קידום משמעותי בעבודה למשרה בכירה, יום הולדת עגול כמו גיל 40 או 50 (מהבעל לאשתו או מההורים לבתם לדוגמא), מתנה ליום נישואין עגול או מתנה ליולדת. באירועים כאלה נהוג ומקובל להעניק מתנות מעט ייחודיות ויוקרתיות יותר בהשוואה לנסיבות אחרות.

מה נעניק במתנה?

מי שמקודם למשרה בכירה או לחילופין מי שחוגג גיל עגול ומכובד כמו גיל 50, יודע להעריך וליהנות מסמלי סטאטוס. לכן, עט איכותי העשוי מכסף עם ציפוי זהב או תיק מנהלים העשוי מעור משובח - הן דוגמאות למתנות שיותירו רושם לא רק בקרב מקבל המתנה, אלא גם בקרב הסובבים אותו.

אם מדובר במקום עבודה הדורש קוד לבוש מסוים, קיימת אפשרות להשקיע בעניבת משי מעוצבת או בחפצים יוקרתיים. לאותה קטגוריה משתייכות גם החגורות, אשר יכולות להתאים לקוד לבוש סולידי ובשל כך הן נחשבות לפרקטיות יותר, וגם הן עשויות להיות עשויות מעור כבש או מעור נחש ובעלות אבזמים בצורות / גדלים שונים.

מעסקים לבילויים

מספיק עם הביזנס, עכשיו אנחנו ניגשים לפלז'ר. מתנות יוקרתיות וגאדג'טים הם מעין כלים שלובים, שישמחו את לבם של נשים וגברים כאחד. בין המתנות היוקרתיות שניתן למצוא במחלקת הגאדג'טים יש את האייפד כמובן, על שלל גרסאותיו החדשות, מערכות קולנוע ביתיות ואפילו גריל משוכלל.

אפרופו תחום המטבח, הרי שגם שם אפשר להפתיע עם מתנות יוקרתיות, כמו למשל באמצעות רכישת מכונת קפה או אפילו סט הגשה פורצלן שיבטיח כי גם את המנות שלנו נקבל עטופות בשיק. בתחום המתנות לבית לא הגודל הוא הקובע, ולכן אנשים שיודעים להעריך ונהנים מאומנות, ישמחו לקבל גם פמוט מעוצב או תמונה חתומה בידי האמן החביב עליהם.

עזרו לתחזק תחביבים

תחביבים כידוע, עולה הרבה כסף לתחזק, ולא תמיד אנחנו מעיזים לפנק את עצמנו ולהגשים את התחביב כפי שהיינו רוצים. לכן, זהו תפקידן של מתנות יוקרתיות לסייע לנו להגשים את הפנטזיות שלנו, כמו למשל באמצעות רכישת גיטרה איכותית ואולי גם חתומה לאהוב חובב רוק או באמצעות רכישת רהיט וינטג' לאספן ענתיקות.

חובב צילום ישמח לקבל במתנה מצלמת צילום מקצועית או חצי מקצועית, חובב ספורט ישמח לקבל אופני רכיבה איכותיים ואילו מי שמתחזק אוסף סיגרים נאה, בוודאי ירצה להוסיף סיגרים קובניים משובחים לאוסף. חפשו את הפן היוקרתי בכל תחביב והעניקו אותו לאהובכם.
לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע