7 רעיונות למתנה לאישה - YOUR מתנות
לא פשוט לקנות מתנה עבור אישה, על כך יעיד כל גבר, בין אם המאורע הוא יום הולדת, יום שנה או יום נישואין. יחד עם זאת, ישנן כמה מתנות פופולאריות שמככבות ברשימה ולא בכדי, שכן הן יכולות לשמח כל אישה. במאמר הבא נערוך היכרות עם שבע מהן.
 1. תכשיט יוקרתי לאישה -

  אין ספק שהמתנה הקלאסית והפופולארית ביותר שניתן להעניק לאישה הוא תכשיט. בין אם מדובר בצמיד, עגילים או שרשרת - אין אישה שלא תדע להעריך תכשיט איכותי הניתן לה במתנה.
   
 2. יום כיף בספא -

  מדובר במתנה אהובה היות והיא מאפשרת לברוח ולו לכמה שעות משגרת החיים, ליהנות ולהתפנק ללא דין וחשבון. אם מדובר ביום כיף זוגי בספא, הרי שמדובר בערך מוסף חשוב שמאפשר לבת הזוג ליהנות לא רק מהבילוי עצמו אלא גם מזמן איכות עם בחיר לבה.
   
 3. שעון יד יוקרתי לאישה -

  בסעיף הראשון המלצנו לקנות תכשיט יוקרתי לאישה, אך למתנה הזו כדאי להקדיש סעיף בפני עצמו. קניית שעון יד יוקרתי לאישה של מותג מוביל ואיכותי ישמח כל אישה. מותגי השעונים המובילים עיצבו בשנים האחרונות דגמים מיוחדים שמשלבים תכשיט ושעון במוצר אחד. ללא ספק מתנה איכותית לאישה שלכם. קראו עוד: שעונים לאישה
   
 4. הרפתקה רומנטית -

  כפי שכבר ציינו, כל מתנה שנהנים ממנה במשותף עם בן הזוג, יש לה ערך מוסף משמעותי יותר מאשר מתנה שניתן ליהנות ממנה לבד. לכן, כל בת זוג תשמח לקבל הרפתקה רומנטית משותפת, כמו לדוגמא רכיבה על סוסים על רקע חוף הים, פיקניק רומנטי או טיסה בכדור פורח.
   
 5. מתנה עם הקדשה אישית -

  אפרופו ערך מוסף, הרי אין שום דבר שאומר ערך מוסף כמו מתנה שיש בה הקדשה אישית. זו יכולה להיות מגבת או חלוק עם רקמה, שעון קיר עם תמונה משותפת של בני הזוג ואפילו אותו תכשיט מהסעיף הראשון שיש בו חריטה. מתנות עם הקדשה אישית הן הרבה יותר ייחודיות, אינטימיות ומעידות על מידת המחשבה שהושקעה בהן.
   
 6. ארוחה זוגית -

  לפעמים לא צריך לצאת מגדר הרגיל כדי להפתיע ולרגש ואלו המחוות הקטנות שעושות את ההבדל הגדול. אם תבחרו לקחת את בת הזוג למסעדה האהובה שלכם, כזו שיש לה משמעות סימבולית נניח ושם תחלקו יחד מנה אהובה עם כוס יין - סביר להניח שזה יותיר רושם עמוק יותר מכפי שנהוג לחשוב.
   
 7. הטבעת -

  את המתנה האחרונה ברשימה כדאי שתשמרו לטבעת. כן, כן, כולכם יודעים בוודאי על איזו טבעת מדובר, הטבעת בה\' הידיעה, זו שמסמלת את ההתחייבות הנצחית לבת הזוג. אמנם מדובר במתנה האחרונה ברשימה שלנו אך היא ללא ספק המיוחדת בהן, זו שתהיה שמורה לאירוע הגדול מכולם.

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע