מתנות מקוריות לראש השנה 2014
בראש השנה לא צריך לשבור את הראש! זהו המקום להכיר כמה דוגמאות עבור מתנות מקוריות לראש השנה 2014. מהן המתנות הללו, אלו סוגים של מתנות חג ניתן לרכוש לשנה החדשה לחברים והמכרים הקרובים לכם ביותר, ולמה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מתנות חג? המאמר יציע שלל רחב של רעיונות עבור מתנות חג החל מכלי מטבח יוקרתיים ועד למוצרי נוי או מזכרות שיכולים להכיל נימה אישית בולטת למושא המתנה.

מתנות לראש השנה – מה עדיף לנו לתת השנה?

בראש ובראשונה מתנות פונקציונליות אשר ישמשו את המקבלים לזמן רב. מצד שני, עליהן להשרות מקוריות רבה ולהיות מוצגות כמתנות מיוחדות באמת. בהמשך המאמר נלמד כיצד לשים לב לשני עקרונות אלו: מצד אחד לדאוג למוצר פונקציונלי ולא לצרכי קישוט, ומצד שני לספק לקנייה שלכם גורמים שוברי תחרות, אשר בגינם ברור מדוע בחרתם במוצר כלשהו ולא באחר.

בחירת מתנות ראש השנה – עולם המטבח

בתחום המטבח ישנם מוצרים רבים המהווים מתנות מקוריות לראש השנה אשר ניתן לרכוש. דוגמאות: סט סירים ומחבתות יוקרתיים המיועד לבישול כל סוגי הארוחות: בשרית, חלבית וטבעונית. ניתן ממש לרכוש סט המיועד לבישולים והמאפים השונים ומשמש את עובדי המטבח ביתר קלות.

באמצעות התאמת צרכי המטבח של מקבל המתנה יוכלו בחנות המתנות המקוריות למצוא לכם סט מטבח שמתאים במיוחד. ניתן למצוא מלחיות ופלפליות בצורות של פסלים צבעוניים ויפים, סירים בעלי צורות בלתי קונבנציונליות, צלחות מקוריות בצורתן ועוד.

סירי אמייל riess
מגוון סירי אמייל של המותג היוקרתי riess (ניתן לרכישה במתחם טורקיז בית יצחק)

בחירת מתנות ראש השנה – עולם המזכרות

ניתן לרכוש קופסאות אחסון תכשיטים עם שם הבעלים העתידי מוטבע על הקופסא בחריטה, בצביעה או בהדבקת אבנים יקרות. כמו כן, ניתן לרכוש צעצועי ילדים בעלי אמירה מקורית מעין זו. למשל – צעצוע על קפיץ, המחובר למסגרות בהן ניתן לשים תמונות של בני המשפחה – מה שמבטיח למקבלי המתנה שנים רבות של היזכרות בחיבה בנותן המתנה.

דגשים לגבי בחירת המתנות

במידה והמתנה מיועדת לאדם מבוגר, רצוי לוודא שהיא שמישה ובעלת ערך פונקציונאלי משמעותי. לעומת זאת, כאשר המתנה נקנית לילד, יש לוודא שמדובר במתנה שמנגנון הפעלתה מפתח אינטיליגנציה, ולא כזה שמביע זלזול בילד הקטן מפאת גילו. מתנות לזוגות יכולות להיות מתוקות במיוחד (רצוי מעמד לבקבוק יין, עם בקבוק יוקרתי וסט שוקולדים – משמח כל זוג) ובכל המקרים חשוב להקפיד על כך שהמתנה תהיה אישית, תישא את שמו של בעליה במידת הצורך, ותכיל אלמנטים עיצוביים יפים ובלתי נשכחים. אחרי הכל, מתנה כזו נותנים רק פעם בשנה!


לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע