מתנות ללידה עם משלוח
מתנות ללידה עם משלוח מהוות פתרון אופטימאלי במספר מצבים שבהן מעניק המתנה אינו יכול להתייצב פיזית בחדרה של היולדת, אך כדי להבטיח את יעילותן, חשוב להיעזר באותם כללי אצבע שמלווים אותנו בעת רכישת מתנות באופן רגיל, גם כאשר אנו בוחרים בהן פנים מול פנים.

נשאלת השאלה, מדוע להעניק מתנות ללידה עם משלוח? הלא הענקת מתנה באופן אישי היא הרבה יותר אינטימית ומיוחדת? ובכן, לעתים נבצר ממעניק המתנה לבקר את היולדת הטריה מסיבות שונות, עליהן נעמוד בהמשך ולכן הענקת מתנה באמצעות משלוח היא הפתרון האידיאלי עבורו.

באילו נסיבות נעניק מתנות ללידה עם משלוח?

אם אנו מתגוררים מרחק רב מהיולדת, אך אנחנו בכל זאת רוצים להעניק לה מתנה לרגל המאורע המיוחד, נוכל לבצע משלוח של מתנות ללידה. כך, גם אם יתאפשר לנו לבקר אותה בהמשך או כעבור תקופה ארוכה, נוכל להיות רגועים ולדעת שאת המתנה כבר הענקנו לה מבעוד מועד.

לעתים, מה ששולח אותנו לאתרי האינטרנט ומרכזי ההזמנות לצורך ביצוע הזמנת מתנה עם משלוח הוא לא המרחק הרב, כי אם מחסור בזמן. אין מנוס מלהודות בכך שחיפוש מתנה מקורית ברשת היא מטלה הרבה יותר פרקטית שמקצרת תהליכים, מה שעשוי להתגלות כיעילה אם אין לנו את הזמן הלא מבוטל הדרוש לצורך מציאת מתנה מקורית מתאימה.

מתחשבים ביולדת

התקופה שלאחר הלידה היא אמנם תקופה משמחת אך היא גם תקופה מאוד אינטנסיבית עבור היולדת ובמהלכה בוודאי מבקרים אותה אורחים רבים. ישנם אלו שיעדיפו לשלוח מתנות ללידה באמצעות משלוח משום שאין ברצונם להעיק על היולדת או להפריע לה במנוחתה.

הסיבה הזו רלוונטית במיוחד כשמדובר במעסיק שמעוניין להעניק לעובדת שלו מתנה לרגל הלידה אך לא חש בנוח לבקר אותה במעמד הזה או שכאמור אין לו די זמן לעשות זאת. כך או כך, שליחת מתנה באמצעות משלוח מעידה על כך שהשולח חושב על היולדת ברגעיה השמחים ומעוניין לשמח אותה באמצעות הנחה.

אז מה קונים ליולדת?

בין אם מעניקים מתנה ליולדת פנים מול פנים או שולחים באמצעות משלוח, מספר כללי אצבע צריכים להישמר על מנת להבטיח את יעילותה של המתנה. חשוב לזכור שמתנה ליולדת צריכה להיות לא רק דקורטיבית אלא גם פרקטית, שהרי אמהות טרייה כרוכה בלא מעט הוצאות ולכן האורחים מנסים לסייע להורים כמה שיותר.

לכן, מתנות ליולדת הן למעשה בדרך כלל מתנות לרך הנולד וכוללות קומבינזונים, מוצצים, בקבוקים, טיטולים וכל דבר אחר שהיולדת צריכה לקנות לילדה. מי שרוצה להעניק מתנה שמתייחסת ליולדת עצמה ולא רק לתינוק שלה, בוחר לרוב במתנות הקשורות להרגעת וטיפוח הגוף, כמו למשל ערכות ספא, עיסויים וכד'.

אם במתנות לתינוק עסקינן, חשוב לבחור בצבעים ניטראליים, בין אם ידוע מראש מין התינוק ובין אם לא, על מנת לא להכתיב לרך הנולד מלתחה או מוצרים בגוון מחייב, שעלולים לא לעלות בקנה אחד עם טעמה ו/או עם האידיאולוגיות של האם.


לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע