מתנה ליולדת ולתינוק
כשמישהי בסביבה הקרובה אלינו עוברת את חוויית הלידה, אנחנו תמיד שואפים להעניק לה מתנה ייחודית ושימושית, ובצדק - שכן היא הרגע עברה את החוויה המאתגרת והמשמעותית ביותר בחייה. מתנות ליולדת נחלקות לכמה קטגוריות, בהתאם לתקציב, ולכן עוד לפני שפונים לבחור מתנה כזו, חשוב שנחליט איזה סכום נרצה להקדיש לבחירת המתנה.

מתנות שימושיות ליולדת

אין ספק שכמעט כל המתנות המוענקות ליולדת הן מתנות שימושיות ופרקטיות, שכן כולנו יודעים שלא זול להיות הורים לתינוקות במציאות בארץ ולכן השאיפה היא לנסות להקל על העול הכלכלי כמה שיותר. מתנה שימושית יכולה להיות מארז של בגדי תינוקות, אותה אפשר להתאים בהתאם למין התינוק ואפילו בהתאם לעונת השנה.

כמובן שהמטרה היא להגיש מתנה ליולדת שתהיה לא רק שימושית, אלא גם חגיגית ואסתטית, שכן בכל זאת המטרה היא לחגוג את לידת התינוק, ולכן מתנה ליולדת בדרך כלל נארזת בצורת זר או בצורת עוגה, על מנת להעניק לה ערך מוסף מהנה וחגיגי.

אפשרות נוספת היא להוסיף למארז דובי רך ונעים ו/או קישוט דקורטיבי, שהרי גם צעצועים ומשחקים חשובים להתפתחותו של התינוק, ולכן מתנה שימושית ליולדת צריכה לגעת בכל העולמות, ולא רק בנושא הביגוד או האביזרים ההכרחיים לתינוק.

הקדשה אישית לתינוק

משימה קלה יותר תוטל על כתפיו של מי שמודע למין התינוק, ואפילו יותר עבור מי שיודע גם את שמו של הנולד, שכן אז אפשר יהיה להעניק לאם מתנה עם הקדשה אישית או עם רקמת שמו של התינוק, מה שבוודאי ישמח אותה עד מאוד.

ומה לגבי מתנה לאם היולדת?

מתנה ליולדת היא בדרך כלל מתנה לתינוק עצמו ולא לאם, ולכן טעות נפוצה של מעניקי המתנות היא לשכוח שגם האם, זו שרק עכשיו ילדה, היא קודם כל אישה, ולכן גם היא ראויה להתייחסות אחרי החוויה שעברה, לא פחות מאשר התינוק שלה.

מתנות לרך הנולד הן אמנם שימושיות ונהדרות, אך גם את האם לא כדאי להזניח, ולכן יהיה נחמד לרכוש מתנה ליולדת שמתרכזת אך ורק בה, כמו למשל ערכת טיפוח או אפילו ביקור בספא, כל מתנה נשית שנועדה להזכיר לה שעל אף השינוי שחוותה - היא בראש ובראשונה אישה.


לעתים נבצר ממעניק המתנה לבקר את היולדת הטריה מסיבות שונות, עליהן נעמוד בהמשך ולכן הענקת מתנה באמצעות משלוח היא הפתרון האידיאלי עבורו.

איפה אני באתר?
ראשי > מתנה ליולדת ולתינוק

לא מוצאי רעיון למתנה? התייעצו עם המומחים שלנו וקבלו רעיונות והצעות למתנות מקוריות לכל אירוע